TOP 4.2.1-15

szechenyi-felsoTOP 4.2.1-15 „Szociális alapszolgáltatások infrastrukturális bővítése, fejlesztése”

Projekt azonosítószám:  TOP-4.2.1-15-SO1-2016-00009

A „Segítő kezek” Szociális és Házi Segítségnyújtó Alapítvány örömmel tudatja az Ádándon, Balatonbogláron, Balatonlellén, Balatonszabadiban és Zamárdiban élő gondozottjaival, támogatóikkal és a térségben élőkkel, hogy
a „HÁZI SEGÍTSÉGNYÚJTÁS INFRASTRUKTÚRÁJÁNAK FEJLESZTÉSE A SEGÍTŐ KEZEK ÁLTAL ELLÁTOTT TELEPÜLÉSEKEN” TOP-4.2.1-15-SO1-2016-00009 pályázata 15.346.985 FORINT VISSZA NEM TÉRÍTENDŐ TÁMOGATÁSBAN részesült, melyet az idősellátás infrastrukturális fejlesztésére fordít. A támogatás intenzitása a Projekt elszámolható összköltségének 100%-a.
A projekt fizikai befejezésének tervezett napja: 2017. december 31.
A projekt keretében az Alapítvány működéséhez illetve a házi segítségnyújtás öt település munkáját összehangoló minőségi javításához 2 db gépkocsi, a gondozónők közlekedését biztosító kerékpárok, a kapcsolattartás és a napi jelentések támogatására mobiltelefon-flotta, informatikai eszközök, valamint az Alapítvány működését szolgáló bútorok kerülnek beszerzésre.
Köszönjük a Magyar Állam és az Európai Regionális Fejlesztési Alap támogatását!

2020-also-logo

• Zamárdi, Petőfi út 1. szám alatt található irodánkban a lakosság tájékoztatást kap
a Magyar Állam és az Európai Regionális Fejlesztési Alap támogatásáról.

11

• A támogatásból vásárolt bútorokkal igényesen be tudtuk rendezni az Alapítvány irodáját.

22 33 44

• Az Alapítvány dolgozói átvehették a pályázati támogatásból vásárolt mobiltelefonokat, ami megkönnyíti a napi kommunikációt.

55 66 77

• Az Opel Barta székesfehérvári üzletében Alapítványunk vezetői átvették a két